Przedłużanie rzęs w ciąży- czy jest bezpieczne dla ciężarnych?

Usługa kosmetyczna nawet dla przyszłej mamy.

Przedłużanie rzęs w ciąży- czy jest bezpieczne dla ciężarnych? Kobiety w ciąży muszą się zazwyczaj wystrzegać wielu rzeczy, które by naraziły na niebezpieczeństwo płód. I do tego zaliczane są również zabiegi kosmetyczne. 

Sztuczne rzęsy to również klej cyjanoakrylowy. On jest bezpośrednio nanoszony na rzęsy. Jednak nie ma wpływu na zdrowie pacjentki.

 Przedłużanie rzęs w ciąży- czy jest bezpieczne dla ciężarnych? Nawet bedąc w ciąży przyszła mama chce wyglądać super. Dlatego też decyduje się na sztuczne rzęsy. Z tą myślą, że poprawi to jej wygląd zewnętrzny.

Wystarczy umówić termin u kosmetyczki i na niego się udać. Zabieg ten jest odpłatny.

Utrudnienia zabiegu kosmetycznego w  trymestrze ciąży.

Przedłużanie rzęs w ciąży- czy jest bezpieczne dla ciężarnych? W zależności od tego, w jakim trymestrze ciąży jest przyszła mama zabieg ten może być kłopotliwy. Nacisk płodu na pęcherz może powodować częste wychodzenie do toalety.

Niskie ryzyko ciąży powoduje, że można poruszać się swobodnie. A ćwiczenia fizyczne dla ciężarnych umożliwiają zmniejszenie odczuwania bólu pleców i bioder.

 Przedłużanie rzęs w ciąży- czy jest bezpieczne dla ciężarnych? Ciąża o wysokim ryzyku stracenia płodu uniemożliwia zabiegi kosmetyczne. Jeśli przyszła mama musi całą ciąże przeleżeć by nie stracić płodu. O wyjściu do kosmetyczki już można kompletnie nie myśleć. To bardzo trudny czas, w którym przyszła mama jest wyłącznie skupiona na donoszeniu płodu aż do porodu. 

 Przedłużanie rzęs w ciąży- czy jest bezpieczne dla ciężarnych? Salony kosmetyczne oferują wykonywanie zleceń nawet w domu. Klientki mogą zamówić zabieg kosmetyczny nie wychodząc z domu. Usługi te są obecnie na topie. I nawet przyszłe mamy mogą pozwolić sobie na tego rodzaju upiększenie.

Oczywiście, zazwyczaj starsze pokolenia odradzają jakichkolwiek zabiegów kosmetycznych. Aby nie wpłynęło to niekorzystnie na zdrowie przyszłego wnuka/wnuczki. Jednak salony kosmetyczne służą swoimi ofertami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *